DAĞOĞLU ENERJİDağoğlu Enerji olarak sektörde yer alan firmamız 2007 yılında İzmir’ de sektöre ilk adımını atmış olup 2015 yılında Elazığ’ da şubemizi açarak ve Orbit Enerji Haberleşme Teknoloji San. ve Tic. A.Ş' nin ( GES ) Güneydoğu Anadolu Bölge Bayiliğini alarak taçlandırmışızdır.

7 / 24 HİZMET

PROJE ÇÖZÜM ORTAĞI

İŞ MAKİNESI ÇÖZÜM ORTAĞI

HİZMETLERİMİZDağoğlu Enerji kurumlara karşı taahhüt ettiği, bitirdiği ve halen devam eden işleri ve ayrıca organizasyonunu uygulayarak, yetişmiş tecrübeli teknik personel, makina ve ekipman parkı ile taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütebilmektir.

YENİLENEBİLİR ENERJİ

Hizmetlerimizin temelini yenilebilir enerj çözümleri için projelendirme, anahtar teslim kurulum ve danışmanlık oluşturmaktadır.

ENH VE ŞEHİR ŞEBEKELERİ

1kV, 34.5kV, 154kV, 380Kv, AG–OG–YG Enerji Nakil Hatları ve TM-DM-İM Tesis Edilmesi; Arıza, Bakım ve Onarımları konusunda faaliyet göstermektedir.

ALTYAPI VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI

Firmamız haberleşme, elektrik, su, doğalgaz, gibi altyapı inşaat uygulamaları konusunda faaliyet göstermektedir.


HAFRİYAT İŞLERİ

Harfiyat işleri , Silindir , Loder ,Kleder , GSP , 3 tonluktan 100 Ton'a Kadar Paletli Kepçe ve Vinç Makineleri Mevcuttur.


ASFALT UYGULAMALARI

Firmamız, plan ve projelerde tanımlanan yol yapım sınırları dahilinde yer alan hertürlü asfalt uygulamalarını kapsayan işleri yapmaktadır.

YOL YAPIM VE İNŞAAT ÇALIŞMALARI

Firmamız haberleşme, elektrik, su, doğalgaz, yol ve peyzaj inşaatı gibi altyapı uygulamaları konusunda faaliyet göstermektedir.

ÜRÜNLERİMİZGeniş Ürün Yelpazemiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz.